V Ulovmi.cz jsme posedlí plněním cestovatelských přání. Naši letenkáři mají zkušenost se zajišťováním jak letenek pro jednotlivce z místa A do místa B, tak kombinovaných letů pro větší skupiny s několika přestupy.

Naše expertíza je v oblasti last-minute letenek, tedy objednávaných 7 až 60 dní před odletem. Pokud se chystáte do vzdálenější destinace, nebo jenom po Evropě ve více lidech, či vyšší třídou, dokážeme Vám zajistit ceny o 20% či dokonce 40% levněji, než najdete na masových vyhledávačích. 

To je možné díky kombinaci letů, se kterými vyhledávače nepočítají a využívání časově omezených privátních nabídek letů. Při hledání nejvhodnějšího spoje se vždy snažíme myslet na Váš komfort, tudíž se snažíme najít co nejkratší let s co nejméně přestupy, pokud to cenové podmínky dovolí.

Nákup letenek u nás probíhá tak, že Vám vypracujeme kalkulaci a naši partneři s licencí IATA Vám následně vystaví finální letenku a zašlou Vám ji do e-mailu. Tu pak na letišti uplatníte k získání palubního lístku a letíte. 

William - fakturace, administrace, vypořádání objednávek

William

Fakturace, administrace, vypořádání objednávek:
william@ulovmi.cz

Nadšený cestovatel a dobrodruh, který miluje cyklistiku a chce propojovat lidi s jejich cestovatelskými sny.

Tomáš - marketing, partnerství, podpora

Tomáš

Marketing, partnerství, podpora:
tomas@ulovmi.cz

Nadšenec do inovací a poznávání světa, který rád vymýšlí nové cesty řešení otázek kolem sebe.

Chci dostávat e-maily s tipy na letenky